GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urn 7919062
nr 791 9062
URN
Rörstrand, Sweden, 1894, height: 58, wear, damages.
Rörstrand, 1894, höjd: 58
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday November 19 2012
at 17:56:54
19/11 17:26:26
Rörstrand